Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

SENSORY BABIES MASTER CLASS COURSE

Szanowni Państwo z przykrością informujemy, iż z powodów organizacyjnych szkolenie zostało przeniesione na inny termin tj.13- 14 październik 2017 r. Pierwsza wpłata powinna zostać zrealizowana do 15 lipca, a druga do 31 sierpnia.

ZOBACZ WIĘCEJ

CENTRUM MAŁEGO DZIECKA

TO MIEJSCE ŚWIADCZĄCE NAJWYŻSZY POZIOM OPIEKI DLA TWOJEGO DZIECKA

Medycyna

Dbamy o zdrowie i prawidłowy rozwój Twojej pociechy od najwcześniejszych dni. Nasi doświadczeni lekarze dbają o zdrowie Twojego maluszka. W jednym miejscu zgromadziliśmy neonatologa, neurologa i innych lekarzy specjalistów. Współpracują oni ze sobą, tworząc zespoły terapeutyczne, które pozwalają nam zapewniać indywidualną opiekę na najwyższym poziomie.

Opieka lekarska

Centrum Małego Dziecka w Krakowie świadczy usługi kompleksowej opieki medycznej nad małymi pacjentami. Zespół doświadczonych
lekarzy pediatrów posiada wysokie kwalifikacje w leczeniu dzieci z różnymi schorzeniami. Gwarantujemy opiekę lekarską już od pierwszych dni życia dziecka.

Opieka pielęgniarska

W ramach świadczonych usług medycznych, oferujemy również wyspecjalizowaną opiekę pielęgniarską dla dzieci. Zespół naszych pielęgniarek to nieoceniona pomoc w przebiegu dziecięcych schorzeń.

Szczepienia

Wykonujemy także szczepienia ochronne dla dzieci i niemowląt. Oprócz szczepień podstawowych, w naszym gabinecie zabiegowym wykonujemy również szczepienia dodatkowe. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu szczepień dla noworodków.

AKTUALNOŚCI

Strefa rodzica

ZOBACZ, CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA CIEBIE

Wykorzystaj czas, gdy Twoje dziecko rozwija się pod okiem naszych specjalistów i zadbaj o siebie. W naszej ofercie dla rodziców znajdziesz coś dla ciała i dla ducha. Skorzystaj z zajęć fitness, masażu, zabiegów kosmetycznych, medycyny naturalnej. Pogłębiaj swoją wiedzę na zajęciach szkoły rodzenia oraz szkoły rodzica.

ZOBACZ WIĘCEJ

O nas

Centrum Małego Dziecka powstało, by dbać o zdrowie oraz wpierać rozwój dzieci w kluczowym okresie ich życia. Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu możemy w jednym miejscu oferować specjalistyczne i bardzo indywidualne podejście do najbardziej złożonych zagadnień zdrowotnych i rozwojowych. Nasza placówka przeznaczona jest dla wszystkich dzieci – również tych, które wymagają specjalnej troski i opieki. Każdemu małemu człowiekowi, który do nas trafia zapewniamy wsparcie rozwojowe na takim poziomie, jakiego potrzebuje. W każdym dziecku dostrzegamy potencjał i wydobywamy go na światło dzienne.

ZOBACZ WIĘCEJ

NASI PARTNERZY