Centrum Małego Dziecka w Krakowie - Aktualności i wydarzenia

Centrum Małego Dziecka w Krakowie jest kliniką dziecięcą zapewniającą kompleksową opiekę medyczną ze strony doświadczonych lekarzy pediatrów, psychologów, rehabilitantów i logopedów oraz pielęgniarek. W naszej placówce wykonają Państwo niezbędne szczepienia dla noworodków i starszych dzieci. W trudnych przypadkach zapewniamy również opiekę medyczną w formie wizyt domowych, jeśli maluch nie jest w stanie, by przeprowadzić badania w naszej przychodni dziecięcej. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco naszych aktualności.

Innowacyjne metody rehabilitacji
Centrum Małego Dziecka współpracuje z Jagiellońskim Centrum Innowacji w zakresie wykorzystania w rehabilitacji  pacjentów – innowacyjnych, zaawansowanych robotów.

SENSORY BABIES MASTER CLASS COURSE
Specjalistyczny zaawansowany kurs (warsztaty) z zakresu Integracji Sensorycznej w Centrum Małego Dziecka w Krakowie- 13- 14 październik 2017 r KRAKÓW ul. Miłkowskiego 9 lokal 1U, (Ruczaj) Centrum Małego Dziecka Strona rejestracji:https://sensorybabies-centrummalegodziecka.konfeo.com/pl/groups

SYNEVO w Centrum Małego Dziecka
W Centrum Małego Dziecka został uruchomiony specjalnie sprofilowany na potrzeby dzieci Punkt Pobrań materiału do badań diagnostycznych Laboratoriów Medycznych Synevo.

dzień otwarty
Klub Dziecięcy CMD ul. Miłkowskiego 9 zaprasza DZIECI wraz z RODZICAMI na DZIEŃ OTWARTY!

program wczesnego rozwoju
Centrum Małego Dziecka realizuje BEZPŁATNIE program Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Praca w centrum małego dziecka
Centrum Małego Dziecka to niezwykłe miejsce, w którym dbamy o zdrowie i sprawność maluchów oraz ich edukację i rozwój.

dzień wcześniaka
Podziękowania od Krakowskiej Fundacji Dziecka Narodzonego.

dzień wcześniaka
Zapraszamy na dzień wcześniaka! 16-19.11 2015 r.

Drogi Użytkowniku,

25 maja b.r. obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).Centrum Małego Dziecka, szanując prawo do prywatności swoich Użytkowników i ich opiekunów prawnych podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie Państwa danych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług. W załączeniu przekazujemy Państwu informację dotyczącą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych.

Z poważaniem,

Dyrekcja i pracownicy

 

Centrum Małego Dziecka

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.