Specjalistyczna przychodnia i poradnie dziecięce w Krakowie

31 stycznia serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi z Zespołem Downa na Dzień Otwarty!

Centrum Małego Dziecka serdecznie zaprasza rodziców z dziećmi z Zespołem Downa na Dzień Otwarty , podczas którego będziecie Państwo mieli możliwość poznania naszego miejsca oraz bogatej oferty rehabiliatcyjno-edukacyjnej dla dzieci.

W programie proponujemy m.in. zajęcia ruchowe dla mam z dziećmi , zajęcia edukacyjne. Ponadto przedstawimy Państwu przykłady terapii z pacjentem pod kątem wspomagania orofacjalnego przez doświadczonego neurologopedę oraz wspomaganie ruchowe przez fizjoterapeutę

Program :

START- Godzina 10.00

10.30- 11.00 Zajęcia ruchowe AKTYWNE MISIE – gimnastyka dla mam z dziećmi

11.30– 12.00 ‚Nutka Logopedka” muzyczne zajęcia logopedyczne

12.30-13.00 Prezentacja terapii neurologopedycznej z dzieckiem z zespołem Downa( praca w zespole terapeutycznym )

13.00-14.00 Prezentacja terapii ruchowej metoda NDT Bobath z dzieckiem z zespołem Downa(praca w zespole terapeutycznym )

14 .00 – 14.30 Prezentacja dnia w Klubie Malucha

 

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie swojej obecności na Dniu Otwartym do 28 stycznia 2015 telefonicznie pod nr :  12 – 431 35 85

lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie Zapraszamy

Zespół terapeutyczny Centrum Małego Dziecka

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.