Kadra rozwojowego klubu dziecięcego w Krakowie

Kim jesteśmy?

Stworzyliśmy miejsce pełne szacunku i miłości do każdego dziecka. Chcemy, aby każdy nasz mały podopieczny rozwijał się przy nas wszechstronnie i w pełni swoich możliwości. Dlatego odkrywamy i rozwijamy uzdolnienia maluchów poprzez indywidualne podejście do każdego z nich. W naszym Klubie zabawa jest podstawą uczenia i wychowywania, a także okazją do pokonywania codziennych trudności.

W Klubie Dziecięcym CMD przebywają razem dzieci pełnosprawne i niepełnosprawne. Dzięki temu w sposób naturalny uczą się społecznie oczekiwanych i akceptowanych kompetencji, takich jak: szacunek i tolerancja, wzajemna pomoc i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Wszystkie nasze dzieci, bez względu na to, na jakim poziomie rozwoju psychomotorycznego się znajdują, otrzymują od nas profesjonalna opiekę wysoko wykwalifikowanej kadry, która dba o ciepłą atmosferę, niezbędną do rozwijania indywidualnych talentów.

 

 

MARTA PSTRĄG - Kierownik Klubu Dziecięcego 

Nauczycielka po filologii polskiej, które to studia stały się dla niej stabilnym gruntem pod obecnie wykonywany zawód. Zajęcia z wybitnymi pedagogami oraz ubóstwiane książki, motywują ją do ciągłego poszukiwania coraz to ciekawszych aktywności i mądrych sposobów komunikacji z dziećmi. Natomiast uśmiech i radość dzieci sprawiają, że bez wahania swoją pracę określa mianem pasji.

Jest mamą pięcioletniego Jakubka, dzięki któremu nauczyła się, że każde dziecko potrzebuje indywidualnego podejścia, gdyż ma swój niepowtarzalny i wyjątkowy potencjał. Wykorzystując cały zasób wiedzy i doświadczeń, jakie posiada, pragnie zdolności dzieci pobudzać i w twórczy sposób rozwijać. A kiedy nie spędza czasu z dziećmi, nie uczy się o nich i od nich, spaceruje po łąkach z dwoma wyżłami węgierskimi.

Klub małego dziecka

 

 

Ewa Rudzka

 

 

EWA RUDZKA - Zastępca kierownika Klubu Dziecięcego

Z wykształcenia inżynier ochrony środowiska. Ukończone kursy i szkolenia, pozwalające pracować z małymi dziećmi, pogłębiły jej wiedzę na temat wychowywania dzieci, a zdobywała ją wraz z rozwojem jej własnych dzieci: Filipa i Oli. Aktualnie słuchaczka Studiów Podyplomowych na kierunku Organizacja i Zarządzanie w Oświacie na Akademii Ignatianum. Posiada artystyczną duszę i bogate doświadczenie w wykonywaniu prac plastycznych. Uśmiech i cierpliwość do dzieci są jej znakami rozpoznawczymi. Każdego dnia stara się znaleźć odpowiedź na pytanie: Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły.

AGNIESZKA ŁOZIŃSKA

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku Filologia polska ze specjalnością nauczycielską oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, gdzie ukończyła studia na kierunku Pedagogika przedszkolna. Praktyki pedagogiczne, które w czasie studiów odbywała w szkole podstawowej,w gimnazjum, w liceum oraz w przedszkolu, pozwoliły jej na zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych, a  sercem zawładnęły wówczas szczególnie najmłodsze pociechy. 

W  pracy  nauczyciela, stawia sobie  za priorytet poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka,  ponieważ każde dziecko jest  wyjątkowe i niepowtarzalne. Jej zdaniem nie ma nic wspanialszego niż prowadzenie dziecka przez świat nauki, wyzwalanie jego kreatywności, pobudzanie wyobraźni, wskazywanie odpowiedniej drogi, przekazywanie dziecku zdobytej wiedzy, a przede wszystkim oglądanie na twarzy dziecka uśmiechu oraz radości z osiągniętego celu.

Agnieszka Łozińska

Dlaczego warto być w naszym klubie dziecięcym w Krakowie


    • zabawa jest podstawą każdej naszej aktywności, dzięki niej poznajemy i uczymy się świata,
    • stworzyliśmy integracyjne grupy, w których dzieci wzajemnie sobie pomagają,
    • każde dziecko jest dla nas indywidualnością, nie posługujemy się szablonami i wzorcami wychowawczymi,
    • otaczamy dzieci troskliwą opieką profesjonalistów: fizjoterapeuty, rehabilitanta, psychologa, artystów: plastyka i muzyka oraz logopedy,
    • proponujemy elastyczne godziny opieki,
    • nasz klub jest zlokalizowany w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy,
    • organizujemy imprezy okolicznościowe.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.