Dla dzieci świat i wszystko, co się w nim znajduje,

jest czymś nowym, czymś, co budzi zdziwienie.

Jostein Gaarder

Klub Dziecięcy Centrum Małego Dziecka, to miejsce stworzone z myślą o dzieciach i ich potrzebach: rozwojowych, psychologicznych i społecznych. To miejsce, w którym maluchy od pierwszego roku życia, mogą poznawać ciekawy i nieodgadniony dotąd dla nich świat. To w końcu miejsce, gdzie dzieci mają możliwość doświadczania, poszukiwania i kreowania rzeczywistości, która nas wszystkich otacza.

Klub Dziecięcy mieści się w czterech nowoczesnych pomieszczeniach Centrum Małego Dziecka w budynku klasy premium, o łącznej powierzchni 350 m². Wyposażenie i wystrój sal zostały dobrane z ogromną starannością tak, aby zaspokoić potrzeby małego człowieka i dostosować się do jego możliwości. Najwięcej czasu spędzamy z dziećmi w sali zabaw, której jasne, pastelowe ściany wpływają na dzieci wyciszająco. Podłogi mamy pokryte zielonymi dywanami – wprawiają nas one w dobry nastrój i pozwalają uruchomić wyobraźnię. Wszystkie nasze zabawki posiadają atesty i certyfikaty, dostosowane do wieku dzieci, spełniają ich potrzeby – są duże i uniemożliwiają połknięcie drobnych elementów.

CENTRUM MAŁEGO DZIECKA posiada ANTYSMOGOWY SYSTEM WENTYLACJI, dzięki któremu Państwa dzieci mogą oddychać u nas „pełną piersią”. Ten opracowany specjalnie na potrzeby Centrum system, oczyszcza powietrze z pyłów, które dostając się do górnych dróg oddechowych, powodują kaszel i trudności z oddychaniem.

Miejsce, do którego zapraszamy Państwa i Państwa dzieci, jest szczególne ponieważ stworzyliśmy je z ogromną pasją i zaangażowaniem. Wypełniliśmy je miłością i troską o małego człowieka. Pragniemy, aby nasza współpraca, oparta na wzajemnym zaufaniu i szacunku, zaowocowała wszechstronnym rozwojem Waszych dzieci.

Klub Dziecięcy otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17. Zapraszamy wszystkie dzieci od 1. do 3. roku życia.

Klub zabaw dla dzieci

Drogi Użytkowniku,

25 maja b.r. obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).Centrum Małego Dziecka, szanując prawo do prywatności swoich Użytkowników i ich opiekunów prawnych podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie Państwa danych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług. W załączeniu przekazujemy Państwu informację dotyczącą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych.

Z poważaniem,

Dyrekcja i pracownicy

Centrum Małego Dziecka

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.