Aktywności dla dzieci w klubie dziecięcym w Krakowie - Program

Program wychowawczo-opiekuńczy naszego klubu ma na celu stymulowanie rozwoju dziecka poprzez aktywizację sfery psychomotorycznej, emocjonalnej i społecznej. Równocześnie zapewnia on maluchom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji, zaspokajając jednocześnie podstawowe potrzeby w zakresie pielęgnacji i opieki. Proponowane przez nas zajęcia wspomagają rozwój dziecka poprzez zabawę i naśladownictwo. Zajęcia zostały przez nas podzielone na zabawy manipulacyjne, ruchowe, umuzykalniające, dydaktyczne i ogólnorozwojowe. I prowadzone będą z uwzględnieniem potrzeb grupy i dostosowaniem do indywidualnego poziomu rozwoju maluszków.

Stworzony specjalnie dla naszego klubu program edukacyjny obejmuje prowadzone przez specjalistów zajęcia z języka angielskiego i rytmiki. To, co chcemy przekazać dzieciom to wynik współpracy pedagogów, psychologów, opiekunów i lektorów języków obcych. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wykształconych i doświadczonych w pracy z dziećmi opiekunów, których głównym celem jest stworzenie idealnej do rozwoju przestrzeni. Przestrzeni, której każdy element stanowi odpowiedź na naturalne potrzeby dzieci i jest jednocześnie bodźcem do dalszego ich rozwoju. Dzięki temu, iż maluchy zachęcane będą do samodzielności i kreatywnego podejścia do rzeczywistości, zdobędą pozytywne przyzwyczajenia, które niewątpliwie ułatwią im dobry start w przedszkolu.

Zajęcia dla małych dzieci

 

Drogi Użytkowniku,

25 maja b.r. obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).Centrum Małego Dziecka, szanując prawo do prywatności swoich Użytkowników i ich opiekunów prawnych podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie Państwa danych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług. W załączeniu przekazujemy Państwu informację dotyczącą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych.

Z poważaniem,

Dyrekcja i pracownicy

 

Centrum Małego Dziecka

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.