Centrum Małego Dziecka w Krakowie - Kontakt

Specjalistyczna przychodnia dla dzieci Centrum Małego Dziecka z siedzibą w Krakowie tworzona przez zespół doświadczonych specjalistów, takich jak lekarze pediatrzy, logopedzi, rehabilitanci, dietetycy, psycholodzy i pielęgniarki oferuje kompleksową opiekę medyczną dla dzieci. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą m. in. szczepienia ochronne dzieci i niemowląt, zajęcia neurologopedyczne i gimnastyczne dla dzieci z zespołem Downa czy zajęcia logopedyczne odbywające się w ramach prowadzonego przez nas klubu dziecięcego. Wszyscy nasi pacjenci zostają objęci pełną opieką lekarską, włączając w to możliwość zamówienia wizyty domowej. Prowadzimy również szkołę rodzenia dla przyszłych mam. Udzielamy porad w naszej poradni żywieniowej, a także w poradni psychologiczno-pedagogicznej dla dzieci.

Drogi Użytkowniku,

25 maja b.r. obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).Centrum Małego Dziecka, szanując prawo do prywatności swoich Użytkowników i ich opiekunów prawnych podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie Państwa danych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług. W załączeniu przekazujemy Państwu informację dotyczącą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych.

Z poważaniem,

Dyrekcja i pracownicy

 

Centrum Małego Dziecka

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz kontaktowy.

Centrum Małego Dziecka - Dane kontaktowe

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas.

ZADZWOŃ

12 431 35 85
+48 518 095 119

Centrum Małego Dziecka   Centrum Małego Dziecka

 

ADRES

ul. Miłkowskiego 9,
Kraków, Małopolskie

Centrum Małego Dziecka    Centrum Małego Dziecka

 

GODZINY OTWARCIA

8:00 - 20:00

 

NAPISZ

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Centrum Małego Dziecka  Centrum Małego Dziecka

 

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
captcha Odśwież Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.