Leczenie dzieci i niemowląt - Opieka lekarska w Krakowie

Doświadczeni specjaliści - w trosce o zdrowie Twojego dziecka

Nasz zespół tworzą wysokiej klasy specjaliści, którzy pracują indywidualnie i zespołowo, świadcząc opiekę na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy zapewniać wsparcie w przypadku trudnych i złożonych zagadnień zdrowotnych oraz rozwojowych u małych dzieci.

 

Leczenie

W naszej placówce zapewniamy opiekę lekarza neonatologa już od najwcześniejszych dni życia dziecka. Obejmuje ona prowadzenie dziecka, profilaktyczną opiekę lekarską, obowiązkowe i zalecane szczepienia ochronne oraz bilanse zdrowotne. Obejmuje również pomoc doraźną i leczenie chorób infekcyjnych wieku dziecięcego. W Centrum Małego Dziecka dostępne są również konsultacje specjalistyczne. Pod jednym dachem zgromadziliśmy lekarzy wielu specjalności, pracujących na co dzień z małymi dziećmi. Współpracują z nami: neurolog dziecięcy, kardiolog dziecięcy. Wspierają nas także psychologowie, neurologopedzi, fizjoterapeuci i terapeuci SI. Nasi specjaliści pracują indywidualnie i zespołowo. Dzięki temu zapewniają kompleksowe wsparcie i opiekę na najwyższym poziomie – dostosowaną do potrzeb malucha. Nasi lekarze zdobyli wykształcenie i doświadczanie w najlepszych ośrodkach krajowych i zagranicznych (Columbia University, Boston University, University College London)..

opieka medyczna

 

Opieka specjalna

Centrum Małego Dziecka przeznaczone jest dla wszystkich maluszków – również tych o specjalnych potrzebach. Wspieramy dzieci z autyzmem, porażeniem mózgowym, Zespołem Downa, ADHD oraz innymi dysfunkcjami centralnego układu nerwowego. Zapewniamy opiekę specjalistyczną nad dziećmi urodzonymi przedwcześnie, z dystrofią wewnątrzmaciczną (za małych do wieku płodowego). Świadczymy profesjonalną opiekę i indywidualne prowadzenie dziecka przez specjalistów – z uwzględnieniem specyfiki jego choroby. Pracujemy w oparciu o najnowszą wiedzę i standardy światowe.

leczenie dzieci

Drogi Użytkowniku,

25 maja b.r. obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).Centrum Małego Dziecka, szanując prawo do prywatności swoich Użytkowników i ich opiekunów prawnych podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie Państwa danych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług. W załączeniu przekazujemy Państwu informację dotyczącą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych.

Z poważaniem,

Dyrekcja i pracownicy

 

Centrum Małego Dziecka

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.