Zabiegi medyczne dla dzieci w Krakowie - Opieka pielęgniarska

Zabiegi pielęgniarskie na miejscu

W naszym Centrum świadczymy też usługi pielęgniarskie. Na miejscu pobieramy materiały do badań, wykonujemy zastrzyki i oferujemy wsparcie doświadczonej pielęgniarki i położnej.

 

Zabiegi pielęgniarskie

Wygodnie i w jednym miejscu wykonujemy wszystkie podstawowe zabiegi pielęgniarskie związane z prowadzeniem niemowlaka i małego dziecka.

  • Zastrzyki (iniekcje)
  • Pobieranie materiału do badań

Pomoc laktacyjna

Jeśli masz obawy, czy Twoje dziecko w prawidłowy sposób pobiera pokarm z piersi, gdy odczuwasz dyskomfort w trakcie karmienia, zgłoś się do nas po poradę laktacyjną. Prawidłowej techniki karmienia piersią można się nauczyć. Wpływa ona na prawidłowy rozwój ortodontyczny dziecka oraz prawidłowy przebieg laktacji.

Wsparcie pielęgniarki i położnej

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące codziennej pielęgnacji malucha i czynności higienicznych, sposobów trzymania, kąpania, usypiania, radzenia sobie z kolkami, bólami i płaczem dziecka? Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszej pielęgniarki i położnej.

opieka pielęgniarska

 

Synevo w Centrum Małego Dziecka

W Centrum Małego Dziecka został uruchomiony specjalnie sprofilowany na potrzeby dzieci Punkt Pobrań materiału do badań diagnostycznych Laboratoriów Medycznych Synevo.
Badania w Punkcie Pobrań pobierane są przez wykwalifikowany personel, który ma na uwadze zminimalizowanie stresu związanego z badaniami, szczególnie u małych pacjentów, w czym pomaga pobieranie krwi z palca, tzw. mikrometodą.
Synevo jest w pełni certyfikowanym, medycznym laboratorium diagnostycznym, wykonującym badania podstawowe i specjalistyczne, zarówno dla dzieci jak i dorosłych, z zakresu m. in. analityki ogólnej, biochemii, immunochemii, hematologii, alergologii, toksykologii, terapii monitorowanej, mikrobiologii i serologii, biologii molekularnej (PCR) i genetyki.
Synevo systematycznie bierze udział w zewnątrz laboratoryjnej kontroli jakości, prowadzonej przez Centralny Ośrodek Badania Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej, Międzynarodowej Kontroli Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej LABQUALITY oraz Ogólnopolskim Sprawdzianie Wiarygodności Badań w Mikrobiologii „Polmicro”.

Punkt Pobrań jest  czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-14.00 w Centrum Małego Dziecka w Krakowie ul. Miłkowskiego 9  , tel. 822 560 105, bliższe informacje i wyniki badań on-line dostępne są na stronie: www.synevo.pl

Synevo

Drogi Użytkowniku,

25 maja b.r. obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).Centrum Małego Dziecka, szanując prawo do prywatności swoich Użytkowników i ich opiekunów prawnych podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie Państwa danych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług. W załączeniu przekazujemy Państwu informację dotyczącą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych.

Z poważaniem,

Dyrekcja i pracownicy

 

Centrum Małego Dziecka

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.