Integracja sensoryczna dla dzieci

Wspieramy rozwój dziecka poprzez bodźce zmysłowe

Terapia polega na rozwijaniu prawidłowego odbioru i analizy bodźców dostarczanych dziecku z otoczenia poprzez zmysły takie jak: dotyk, wzrok, słuch, smak, węch oraz czucie głębokie i równowaga. Zajęcia odbywają się w sali wyposażonej w specjalistyczny sprzęt i pomoce do stymulacji zmysłów. Nasi terapeuci przygotowują dla każdego dziecka indywidualny program. Sprzyja to utrzymaniu zainteresowania malucha i wzmocnieniu efektu. Metoda ta jest najczęściej wykorzystywana w pracy z dziećmi z autyzmem, Zespołem Aspergera, Zespołem Downa, mózgowym porażeniem dziecięcym, zaburzeniami rozwoju psychoruchowego, trudnościami w uczeniu się oraz nadpobudliwością psychoruchową (ADHD).

 integracja sensoryczna dla dzieci

Drogi Użytkowniku,

25 maja b.r. obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).Centrum Małego Dziecka, szanując prawo do prywatności swoich Użytkowników i ich opiekunów prawnych podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie Państwa danych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług. W załączeniu przekazujemy Państwu informację dotyczącą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych.

Z poważaniem,

Dyrekcja i pracownicy

 

Centrum Małego Dziecka

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.