Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka w Centrum Małego Dziecka

Centrum Małego Dziecka realizuje BEZPŁATNIE program Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Główną ideą Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka jest intensywne kompleksowe pobudzanie funkcji odpowiedzialnych za rozwój Twojego Dziecka.

Wielospecjalistyczna terapia w ramach WWRD stanowi szansę wszechstronnego rozwoju Twojego Malucha, osiągnięcie lepszego przygotowania do szkoły i pełniejszego funkcjonowania w społeczeństwie.

Program obejmuje wielospecjalistyczną terapię mającą na celu wyrównanie istniejących braków w zakresie  mowy, funkcji poznawczych, percepcyjnych oraz społecznych prowadzoną  przez doświadczony i wykwalifikowany zespół:

  • Psychologa,
  • neurologopedę,
  • pedagoga specjalnego,
  • fizjoterapeutę ,
  • terapeutę SI,
  • terapeutę widzenia,
  • terapeutę reki.

Przysługuje dzieciom od urodzenia do momentu pójścia do szkoły.

Odbywa się on na podstawie opinii o potrzebie wczesnego wspomagania wydawanej dla dziecka przez poradnię psychologiczno–pedagogiczną.

wczesny rozwój dziecka

Drogi Użytkowniku,

25 maja b.r. obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).Centrum Małego Dziecka, szanując prawo do prywatności swoich Użytkowników i ich opiekunów prawnych podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie Państwa danych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług. W załączeniu przekazujemy Państwu informację dotyczącą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych.

Z poważaniem,

Dyrekcja i pracownicy

 

Centrum Małego Dziecka

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.