Przychodnia dziecięca CMD w Krakowie – Strefa dla rodziców

Wykorzystaj czas, gdy Twoje dziecko rozwija się pod okiem naszych specjalistów i zadbaj o siebie. W naszej ofercie dla rodziców znajdziesz coś dla ciała i dla ducha. Skorzystaj z zajęć jogi i pilates. Pogłębiaj swoją wiedzę na zajęciach szkoły rodzenia oraz szkoły rodzica.

Szkoła rodzenia „PRIMA MAMA”

Zajęcia w ramach szkoły rodzenia odbywające się w poradni specjalistycznej dla dzieci Centrum Małego Dziecka w Krakowie obejmują przygotowanie do porodu, ćwiczenia praktyczne w zakresie pielęgnacji noworodka, kontakt z dzieckiem narodzonym i nienarodzonym oraz wiele innych.

Pilates PreNatal

W Centrum Małego Dziecka przygotowaliśmy specjalny program ćwiczeń skierowany do przyszłych matek. Oparty został na metodzie Pilates oraz ćwiczeniach Body Ball. Został opracowany tak, aby mogły go wykonywać kobiety na każdym etapie ciąży.

Osteopatia dla mam

Zabiegi osteopatyczne wykonywane w naszym dziecięcym centrum medycznym w Krakowie maja na celu zminimalizowanie dolegliwości związanych z przebytym okresem ciąży i przystosowanie organizmu do powrotu do zdrowia bez przeciążania go.

Drogi Użytkowniku,

25 maja b.r. obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).Centrum Małego Dziecka, szanując prawo do prywatności swoich Użytkowników i ich opiekunów prawnych podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie Państwa danych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług. W załączeniu przekazujemy Państwu informację dotyczącą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych.

Z poważaniem,

Dyrekcja i pracownicy

 

Centrum Małego Dziecka

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.