Warsztaty w Centrum Małego Dziecka w Krakowie - Szkolenia

SENSORY BABIES MASTER CLASS COURSE 2 

Specjalistyczny zaawansowany kurs (warsztaty) z zakresu Integracji Sensorycznej w Centrum Małego Dziecka.

KRAKÓW ul. Miłkowskiego 9 lokal 1U, (Ruczaj) Centrum Małego Dziecka

Kurs odbędzie się w dniach 30 listopada 2018 - 2 grudnia 2018.

Strona rejestracyjna: https://ibyuf-sensorybabies-centrummalegodziecka.konfeo.com/pl/groups

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Centrum Małego Dziecka z siedzibą w Krakowie (30-349), ul. Mikołowskiego 9 w celu obsługi zgłoszenia z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Międzynarodowe specjalistyczne szkolenie z zakresu integracji sensorycznejMiędzynarodowe specjalistyczne szkolenie z zakresu integracji sensorycznejMiędzynarodowe specjalistyczne szkolenie z zakresu integracji sensorycznejMiędzynarodowe specjalistyczne szkolenie z zakresu integracji sensorycznej

Drogi Użytkowniku,

25 maja b.r. obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych (RODO).Centrum Małego Dziecka, szanując prawo do prywatności swoich Użytkowników i ich opiekunów prawnych podejmuje działania mające na celu zabezpieczenie Państwa danych przy równoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług. W załączeniu przekazujemy Państwu informację dotyczącą zasad przetwarzania Państwa danych osobowych.

Z poważaniem,

Dyrekcja i pracownicy

 

Centrum Małego Dziecka

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.