Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Program Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka

Główną ideą Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka jest intensywne kompleksowe pobudzanie funkcji odpowiedzialnych za rozwój Twojego Dziecka.

Wielospecjalistyczna terapia w ramach WWRD stanowi szansę wszechstronnego rozwoju Twojego Malucha, osiągnięcie lepszego przygotowania do szkoły i pełniejszego funkcjonowania w społeczeństwie.

Centrum Małego Dziecka realizuje BEZPŁATNIE program Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

Program obejmuje wielospecjalistyczną terapię mającą na celu wyrównanie istniejących braków w zakresie mowy, funkcji poznawczych, percepcyjnych oraz społecznych prowadzoną  przez doświadczony i wykwalifikowany zespół:

  • Psychologa,
  • neurologopedę,
  • pedagoga specjalnego,
  • fizjoterapeutę,
  • terapeutę SI,
  • terapeutę widzenia,
  • terapeutę reki.

Przysługuje dzieciom od urodzenia do momentu pójścia do szkoły.

Odbywa się on na podstawie opinii o potrzebie wczesnego wspomagania wydawanej dla dziecka przez poradnię psychologiczno–pedagogiczną.

 

poradnia psychologiczna dla dzieci

Oferta

Konsultacje lekarskie

Konsultacje lekarskie


Nasi doświadczeni lekarze zadbają o zdrowie i prawidłowy rozwój Twojego Maluszka od najwcześniejszych dni życia. Wykonujemy szczepienia ochronne zgodnie z kalendarzem szczepień.

Poradnia rehabilitacyjna

Poradnia rehabilitacyjna


Pierwsze miesiące i lata życia dziecka są szczególnie istotne. Wczesne wykrycie wszelkich nieprawidłowości w tym okresie zmniejsza ryzyko nieprawidłowego rozwoju w dalszych etapach życia dziecka.

Poradnia psychologiczno-rehabilitacyjna

Poradnia psychologiczno-rehabilitacyjna


Główną ideą Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka jest intensywne kompleksowe wsparcie i stymulacja funkcji odpowiedzialnych za rozwój psychomotoryczny i komunikację Twojego Dziecka.

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna

WWR / Poradnia psychologiczno-pedagogiczna


Już wkrótce u nas! Specjalistyczny zaawansowany kurs (warsztaty) z zakresu Integracji Sensorycznej w Centrum Małego Dziecka. Zapraszamy do śledzenia naszych aktualności!

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.